Moja lista: nauczę tanczyć, zrobię zakupy, wyjdę ze zwierzakiem, pomogę w angielskim, oddam ubrania L
Nie wiedziałem co mogę tu wpisać. Nie wiem, czy w ogóle ktoś się zgłosi, bo strona jest świeża..ale chcę pomóc i idea bardzo mi się podoba. No to podam listę, jeśli ktoś chciałby z czegoś skorzystać – pomogę.
1. Mogę zrobić zakupy, zapłacić Twoim blikiem i podstawić pod drzwi – Poznań
2. Jestem trenerem tańca od 15 lat (modern, salsa, hiphop), więc nauczę Cię tańczyć (aktualnie z kamerką), dam tyle lekcji, aż nie „zaskoczysz” zdalnie albo jak już będzie można osobiście
3. mogę wyjść z psiakiem Twojej babci, uwielbiam zwierzeta, sam mam brytyjczyka i kundela :)
4. 15 lat mieszkałem na wyspach (pracowałem jako instruktor tańca), więc moge pomóc w angielskim na poziomie podstawówki, liceum oraz dorosłym, którzy chcą się podszkolić i płynniej mówić.
5. Mogę wysłać Ci swoje ubrania rozmiar L, wrzucone do wora, niektóre jak nowe. Wyslę na swój koszt. Chyba tyle. Nie wiem dokładnie jak te ogłoszenia działają. Może w następnym będzie mniejszy chaos. Wrzucam, bo lubię pomagać. Czekam na zgłoszenia. Piszcie w nich tylko, który z wyżej wymienionych punkt Was interesuje. Pozdrawiam
31.03.2020 o 01:24
Pomoc udzielona | Pomoc otrzymana | ||
---|---|---|---|
Ogłoszenia | 3 | 1 | 1 |
Zgłoszenia | 1 | 0 | 0 |