To ogłoszenie nie jest już aktywne.

Pytania związane z oddziałem psychiatrycznym (depresja)

Data zakończenia: 21 kwietnia o 15:51
Warszawa, Mazowieckie

Otrzymałam skierowanie na oddział psychiatryczny, z rozpoznaniem nawrotu depresji. Nie mam uzależnień (poza papierosami), ani innych zaburzeń. Życzliwych chciałabym prosić o podpowiedzi lub poniższe formy pomocy…
1. Czy ktoś ma informacje lub doświadczenia w szpitalu Drewnica, na oddziale w szpitalu wolskim, lub Sobieskiego? Nie wiem gdzie się zgłosić.
2. Czy ktoś miałby na zbyciu mp3, na którym możnaby nagrać coś wygłuszającego obsesyjne myśli? Telefon mi zapewne zabiorą.
3. Czy pobyt na takim oddziale może byc podstawą do odebrania mi dzieci? Były Partner odżył po odwyku, znalazł kobiete i sugeruje przejęcie dzieci.
4. Jeśli mam umowę o pracę do końca maja to czy w przypadku przedluzajacego się L4 mam jakieś szanse na pozostanie pod ubezpieczeniem? Rozumiem że umowa po prostu nie zostanie przedłużona i stracę wynagrodzenie… A co z ubezpieczeniem?
5. Wynajmuje mieszkanie, żeby zapewnić dzieciom warunki zbliżone jak u ich Taty. Czy są jakieś rozwiązania prawne żeby obniżyć koszty najmu? Jest podpisana umowa najmu okazjonalnego.
6. Jak to jest z odwiedzinami w takich obiektach?
7. Jak długo moge tam być?

Dodane:
11.04.2022 o 15:51
Pomoc udzielona Pomoc otrzymana
Ogłoszenia 1 0 0
Zgłoszenia 0 0 0

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie

Zgłoszenia

Żaden Użytkownik nie wysłał jeszcze zgłoszenia.
Bądź pierwszy!

Podobne Ogłoszenia