To ogłoszenie nie jest już aktywne.

Pomocy

Data zakończenia: 11 marca o 22:36
Daszyna, Łódzkie

Jestem ojcem wielodzietnej rodziny 5 osobowej.

Syn ma 14 lat i uczęszcza do Pierwszej klasyZawodowej ,drugi syn ma 10 lat i uczęszcza do piątej klasy , córeczka ma 4,5 r uczęszcza do Małego przedszkola

W 2007 r mialem wypadek komunikacyjny i dlatego wykryto u mnie Stluczenie glowyi okolicy ledzwiowej,wstrzasnienie mozgu i rane tluczona glowy okolicy ciemniowo skroniowej lewej.Mam orzeczenie o niepelnosprawnosci w stopniu lekkim symbol 10 N schorzenia neurologiczne.

Jestem osobą z naruszona sprawnością organizmu, powodująca obniżenie zdolności do wykonywania pracy, w porównaniu do zdolnosci, jaka wykazuje osoba o podobnych kwalifikacjach z pełną sprawnością psychiczną i fizyczna. Posiadane schorzenie oznaczone symbolem 10N powoduje ograniczenie funkcji organizmu. Po ostatnim badaniu rezonansu głowy wykryto torbiel pajeczynowki tylnego dolu czaszki 22mm. W 2015 r mialem wypadek przy pracy zostałem najechany wozkiem widłowym i mam uraz prawej stopy S97.Tez mialem mislem bolr kregoslupa.Mislemtrz zsbiegi rehabilitacyjne .Jeden z synow uległ oparzeniu w 2012 r czesci twarzy i szyi 2a 2 b i 3 stopnia ,części ramienia i przedramienia lewego 2b i 3 stopnia.10 procent TBSA, miał przeszczep i ma ślad do dzis na podbródku.

25.09 2019 roku złamaną rękę i rozpoznano złamanie trzonow kości łokciowej i promieniowej.Zlamanie trzonow obu kosci przedramienia prawego z przemieszczeniem i miał zabieg operacyjny w szpitalu.Przy wypisaniu ma zalecany templak i szynę ale po ostatniej kontroli szynę zdjeto.22 września 2020r.mial zabieg wyjęcia drutów i teraz jeszcze mamy kontrolę w przychodni ortopedycznej.

Wynajmujemy mieszkanie 60m2 opłacając czynsz,wodę, energie elektryczną, centralne ogrzewanie.

Bo dom taty w którym mieszkaliśmy był licytowany.Po śmierci taty 2015 r musieliśmy odrzucic spadek bo było duże zadłużenie. Zona jest zarejestrowana w urzędzie pracy bez prawa do zasiłku.Pozdrawiamy serdecznie .Jak będzie trzeba dokumenty prześle
Pracowałem od 10 sierpnia do 9 grudnia jako pracownik gospodarczy w Urzędzie Gminy.

Z wyrazami szacunku

Dodane:
1.03.2021 o 22:36
Pomoc udzielona Pomoc otrzymana
Ogłoszenia 2 0 0
Zgłoszenia 1 0 0

Lokalizacja

Daszyna, Łódzkie

Zgłoszenia (1)

2.03.2021
08:19
Niewybrane

Podobne Ogłoszenia