To ogłoszenie nie jest już aktywne.

Zestaw 2 książek do oddania :)

Data zakończenia: 16 czerwca o 18:24

Do oddania dla aktywnych Życzliwych zestaw 2 książek:

„Mama wraca do pracy”, czyli jak zachować równowaga między macierzyństwem a pracą?
Jak pokonać lęk separacyjny, z kim zostawić dziecko, jak połączyć pracę z karmieniem piersią i jak nie wypaść z zawodowego obiegu – o te i wiele innych spraw Prochyra pyta ekspertów i same mamy. Dzięki praktycznym radom i inspirującym historiom uwierzysz, że macierzyństwo i kariera nie muszą się wykluczać.

„A niech się brudzą”. Zadziwiające, ale naukowo uzasadnione porady, jak zadbać o naturalną odporność, zdrowie i prawidłowy rozwój psychofizyczny dzieci dzięki działaniom podejmowanym przez rodziców od poczęcia przez ciążę i poród po pierwsze lata życia dziecka.

Otrzymać książki mogą Użytkownicy, którzy w ciągu 5 dni od daty wysłania zgłoszenia oferowali pomoc (w dowolnej formie) w naszym serwisie.
1. Zgłoś się pod ogłoszeniem.
2. Zaoferuj dowolną pomoc w naszym serwisie (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś)
3. Zamów/opłać etykietę do paczkomatu inpost w gabarycie A (koszt 12,99zł) i wyślij ją (lub kod nadania) na adres kontakt@zyczliwi.pl. Dane paczkomatu nadawczego oraz dokładne informacje otrzymasz zaraz po wybraniu Twojego zgłoszenia, w wiadomości prywatnej. Na etykietę czekamy 24h od wybrania zgłoszenia.
1 Użytkownik otrzymać może 1 zestaw książek.
Do oddania mamy 2 zestawy.

Dodane:
18 maja o 12:55
Pomoc udzielona Pomoc otrzymana
Ogłoszenia 8 15 0
Zgłoszenia 0 0 0

Lokalizacja

Zgłoszenia

Żaden Użytkownik nie wysłał jeszcze zgłoszenia.
Bądź pierwszy!

Podobne Ogłoszenia